Jedinečný triko shop!


Super.cz: Umí tedy Lasota zpívat nebo ne?!

superstar 3Pěvecká budoucnost finalisty SuperStar Romana Lasoty je ohrožena. Podle hlasové poradkyně je prý velmi těžké odstranit jeho intonační problémy. Co všechno musí Roman udělat pro to, aby nezpíval falešně?

„Jestli se Roman bude chtít zpěvu věnovat, bude muset hrozně moc zabojovat a pokusit se vyřešit technické problémy při posazení svého hlasu, aby zpíval čistě,” řekla hlasová poradkyně SuperStar Jarmila Chaloupková, která připravovala soutěžící na finálová kola.

Finalista Roman Lasota byl ze strany poroty nejvíce kritizován za špatnou intonaci. Přestože neobvyklé zabarvení jeho hlasu bylo pro porotu velmi zajímavé, nemohla mu odpustit, že zpívá falešně.
A zatímco už někteří finalisté byli osloveni a začínají s přípravami na svých debutových albech, Roman musí nejdříve vyřešit problém, který má se svou špatnou intonací.

„Moc záleží na tom, kolik času a energie tomu bude ochoten obětovat, protože spravovat intonaci je jedna z nejtěžších věcí na pěvecké technice. Ale aby nebyl smutný, není v tom sám,” dodává Chaloupková, která po skončení SuperStar i nadále udržuje kontakty s Davidem Spilkou, Leonou Černou nebo Terezou Najdekrovou.

„David Spilka se zachoval už na začátku semifinále trochu výjimečně, protože mi hned po první hodině řekl, že mu moc pomáhám a že až vypadne, tak by se chtěl zeptat, jestli bych ho nemohla učit. To se mi v SuperStar nikdy nestalo. A o Terezce si myslím, že umí pěkně zpívat a je i zajímavá osobnost. Domluvili jsme se už v soutěži, že spolu zajdeme na kafe, až budeme mít čas, tak uvidíme,” dodává Jarmila Chaloupková.

Zdroj: Super.czZanechte komentář: